Nepiš reklamy ani "pozvánky"nehlasuju a napřijmám!!Koušu!!

A když napíšeš tu reklamu,tak možná schvalně hlasnu někomu jinému!!Daily News interjú

8. srpna 2010 v 16:41 | °°Selly°°
Beezus přijít s křížkem? "Myslím, že každý dospívající dívka pochopit Beezus projít. On je velmi dobrý a obdivuji, že. Když jsem byl mladší, ale chtěl jsem, prosím, moji rodiče. Úžasné kresby, malby, nebo něco, co jsem chtěla jít domů a říct, 'Ty jsi na mě hrdá ? ' Tato rodina (Beezusé) je velmi podobné té mojí. Děti chtít zapůsobit na své rodiče, a rodiče řeknou, že mám rád to, co děti udělal, i když ta nejhorší věc na světě stejně. "

Jak se vám dojem vaši rodiče? "Když jsem se díval na koncertech, v televizi, vždycky říkal, že chci lidi vstát a tapsoljanak mě. A pak jsem psal písně a hrál je pro mé rodiče. Tyto texty byly hrozné, nebe, srdce a láska řekla. Ale Moje rodina vždy stála potlesk pro mě. "

Bylo těžké hrát 15 let staré dívky? "To by musely být upraveny do vzhledu. Sportmelltartókat opotřebení lichotit porazit. Kdyby se cítí dobře sám se sebou v pořádku, a to bylo obtížné dosáhnout. V těchto okamžicích režisér je často varoval, že hrají méně výhodné. Csókjelenet Zejména to bylo nepříjemné. Chci říct, že si nepamatuji 15 let se a užijte si to? "Je to ponižující, bolestné a hrozné to bylo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama