Nepiš reklamy ani "pozvánky"nehlasuju a napřijmám!!Koušu!!

A když napíšeš tu reklamu,tak možná schvalně hlasnu někomu jinému!!Rozhovor č.1

1. srpna 2010 v 15:34 | °°Selly°°
gomez-selly.blog.cz °°Selly°°

New York Daily News nahráli nový rozhovor s Selena. Jeho opravdu úžasné, takže se ujistěte, že ji přečíst níže. Je vybaven novou nádherný photoshoot obraz, který si můžete prohlédnout kliknutím na palci na stranu.

    
Selena Gomez dosáhla více ve svých 18 roků, než si většina lidí vytáhnout off v 70. Dospívající krásy již objevil ve třech televizních filmech, vydala debutové album, které bylo oceněno zlatou, a produkoval její vlastní Kmart oblečení. Teď ve filmu "Wizards Disney Channel ze Waverly Place" se na plátna kin jako Beezus Quimby ve filmové adaptaci autora Beverly Cleary to klasické "Ramona a Beezus."

    Ve vašem novém filmu, budete hrát na starší sestru, Beezus. Mohl byste se vztahují na charakteru?
    Myslím, že každý dospívající dívka pochopí, co Beezus prochází. Ona je velmi odpovědný a obdivuji, že. Když jsem byl mladší, vždycky jsem chtěla potěšit rodiče. Chtěl jsem se vrátil domů s úžasnou kresbu nebo malbu úžasný nebo tak něco a říct: "Jsi na mě hrdá?" Tato rodina je velmi podobné mé rodině. Děti chtějí udělat dojem na rodiče a rodiče chtěl říct, že mají rádi to, co jejich děti vytvořit, i když je to nejošklivější věc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama